palDrew-Pal to firma z wieloletnim doświadczeniem o szerokim profilu działalności. Prowadzimy skup palet i sprzedaż palet. Organizujemy także ich transport i załadunek w sposób mechaniczny za pomocą wózka widłowego. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane palety, w tym euro palety. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość, brak uszkodzeń i zabrudzeń.

Drew-Pal do produkcji palet drewnianych i koszy metalowych posiada wszystkie niezbędne licencje oraz certyfikat IPPC nadany przez Instytut Technologii Drewna, który potwierdza zgodność procesów produkcyjnych z wymogami fitosanitarnymi w Unii Europejskiej.  

 

 

carOprócz usług paletowych Drew-Pal zajmuje się również mechaniką samochodową. Nasi wykwalifikowani specjaliści oferują Państwu m.in. naprawę silników, wymianę oleju i wymianę amortyzatorów. Świadczymy także usługi związane z wulkanizacją.

 

Do wszystkich zleceń podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie. Obsługujemy wszystkich Klientów z województwa pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.