Kosze metalowe UIC

Kosz metalowy siatkowy, wariant połówkowy

 

  • Wymiary wewnętrzne: 1240x835 mm

  • Nośność: ok. 500 kg

  • Wysokość: 500/570 mm

Kosz metalowy siatkowy, wariant pełny

 

  • Wymiary wewnętrzne: 1200x800 mm

  • Nośność: 1500 kg

  • Wysokość: 970 mm

Kosze metalowe UIC to standardizowany rodzaj kontenerów transportowych opracowany przez Międzynarodowy Związek Kolei (UIC). Termin "kosze metalowe" może być używany do opisania różnych typów metalowych kontenerów przeznaczonych do transportu towarów, ale w kontekście UIC, najczęściej odnosi się do specyficznych, uniwersalnych kontenerów używanych w transporcie kolejowym i intermodalnym.

 

UIC, czyli Union Internationale des Chemins de fer (Międzynarodowy Związek Kolei), to organizacja, która promuje standaryzację i współpracę między kolejami na całym świecie. Standardy UIC, w tym te dotyczące koszy metalowych, są opracowywane w celu ułatwienia przepływu towarów pomiędzy różnymi systemami kolejowymi oraz innymi metodami transportu, takimi jak transport morski czy drogowy.

 

Kosze metalowe UIC są zaprojektowane tak, aby były trwałe, łatwe w obsłudze i zdolne do przenoszenia różnorodnych ładunków, w tym towarów sypkich, płynów, a także ładunków paletowych i skrzyniowych. Ich standardowe wymiary i mocowanie zapewniają, że mogą być one łatwo przewożone i przenoszone między różnymi środkami transportu bez konieczności przeładunku towarów znajdujących się wewnątrz, co znacznie usprawnia logistykę międzynarodową.

  1. pl
  2. en

Zadzwoń do nas

(+48) 503-649-582

Napisz do nas

drewpal2@o2.pl

Drew Pal 2

Firma Drew-Pal oferuje skup i sprzedaż palet, ich naprawę oraz usługi transportowe. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.